کد خبر : 93272
تاریخ انتشار : 4 دی 1394 23:19
تعداد بازدید : 2196

جشن دانش آموختگی ورودی های 88، 89 و 90 دانشکده معماری و شهر سازی دانشگاه سوره از ساعت 14تا 18 روز جمعه 4 دی ماه 94 در تالار اندیشه حوزه هنری برگزار شد.

جشن دانش آموختگی دانشکده معماری و شهر سازی دانشگاه سوره


در این جشن ابتدا آقای دکتر صادقی قائم مقام دانشگاه سوره ضمن تبریک و خوش آمد گویی به دانش آموختگان و خانواده های ایشان عنوان نمودند که با توجه به بهتر شدن بازار کار در آینده نزدیک امیدوارند، دانشجویان حس تعلق به کشور داشته و از تخصص های کسب شده در راه خدمت به جامعه استفاده نمایند.

در ادامه آقای دکتر روشن رییس دانشگاه ومعاون حقوقی وزارت علوم ، اظهار داشتند که دانشکده معماری دانشگاه سوره یکی از بهترین های رشته معماری وشهر سازی در کشور است به طوری که هر ترم شاهد تقاضا برای مهمان شدن دانشجویان این رشته حتی از دانشگاه های دولتی مثل دانشگاه شهید بهشتی هستیم. ایشان همچنین به کارهای ارزشمند انجام شده توسط دانشگاه در سالهای اخیر اشاره نمودند که از جمله، عقد تفاهم نامه های بین المللی و چاپ کتاب با دانشگاه ساپینزای ایتالیا بود.

میهمان ویژه این مراسم آقای دکتر اسماعیلی عضو حقوقدان مجلس وعضو هیات علمی دانشگاه تهران بودند که عنوان نمودند:انصافا دانشگاه سوره توانسته پیشتاز باشد.امروز جایگاه سوره یک جایگاه برجسته است.

لازم به ذکر است این جشن با همکاری معاونت فرهنگی و دانشجویی دانشگاه سوره و فارغ التحصیلان رشته معماری و شهر سازی دانشگاه سوره برگزار گردید.


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :