2871رکورد در مدت زمان 5.179ثانیه
عبارت مورد جستجو :
رئیس دانشگاه سوره از کارگاه نقاشی «خط خاطرات» که به مناسبت هفته دفاع مقدس در موسسه فرهنگی هنری صبا برگزار شد بازدید کرد.
رئیس دانشکده هنر دانشگاه سوره گفت: آنچه که بعد از جنگ باقی می ماند نوسازی و بازسازی عمیقی را به بار می آورد و از این نگاه دفاع مقدس برای ما یک فرصت بود تا تجارب آن ایام را نشان دهیم.
معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره گفت: ثبت نام از پذیرفته شدگان جدید در چهار روز با کمترین معطلی برای دانشجویان انجام شد.
جلسه شورای بسیج کارکنان دانشگاه سوره با حضور محمد حسین ساعی رئیس دانشگاه و اعضای شورای بسیج کارکنان در دفتر ریاست دانشگاه سوره برگزار شد.
همزمان با ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) مراسم تعزیه خوانی در دانشگاه سوره برگزار می شود.
در مراسم تکریم و معارفه که بعد ازظهر امروز دردانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره برگزار شد؛ دکتر یوسف خجیر به عنوان سرپرست جدید این دانشکده معرفی شد.
زمان ثبت نام متاخرین روز چهارشنبه مورخ 1398/07/03 خواهد بود.
مدیر گروه سینما دانشگاه سوره گفت: سینمای امروز سینمای متناسب با پیام امام خمینی (ره) خطاب به هنرمندان نیست.
معاونت پژوهشی دانشگاه سوره در نظر دارد اقدام به چاپ و انتشار کتب تألیفی و ترجمه ای در زمینه های هنر، هنر اسلامی و هنر ایران و از مؤلفان و مترجمان این حوزه با در نظر گرفتن سیاست های زیر حمایت نماید.
معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره گفت: فرهنگ و هنر اسلامی بهترین پادزهر برای مواجهه با دیدگاه های ضد ارزشی است و امام خمینی (ره) هنری را شایسته می دانند که متجلی عدالت و انسانیت باشد.
  • تعداد رکوردها : 2871