3054رکورد در مدت زمان 0.078ثانیه
عبارت مورد جستجو :
جلسه دفاع پایان نامه نرگس خلوجینی دانشجوی کارشناسی ارشد مدیریت رسانه در دانشکده فرهنگ و ارتباطات دانشگاه سوره با عنوان «آسیب شناسی سیاستگذاری کوچ کاربران از پیام رسان خارجی به پیام رسان داخلی» به صورت مجازی برگزار شد. این پایان نامه با راهنمایی دکتر یوسف خجیر و مشاوره دکتر سمیه لبافی انجام شد و داوری آن را دکتر سیاووش صلواتیان و دکتر جواد صادقی جعفری برعهده داشتند.
دفتر مشاوره و خدمات روانشناسی امور دانشجویی دانشگاه سوره با همکاری روانشناسان دانشگاه، دو کارگاه آموزشی آنلاین در تاریخ 16 و 17 اردیبهشت ماه برگزار نمودند.
معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه سوره، طی اطلاعیه ای مصوبات جدید شورای آموزشی دانشگاه را به استحضار دانشجویان و استادان رساند.
دفتر امور دانشجویی دانشگاه سوره طی اطلاعیه ای از زمان مراجعه دانشجویان متقاضی وام شهریه به شعبه انتخابی بانک قرض الحسنه مهر ایران خبر داد.
شورای نظارت بر نشریات دانشگاه سوره، تمامی نشریات فعال در فضاهای مجازی و حقیقی دانشگاه را که از نام و نشان سوره استفاده می نمایند، ملزم به دریافت مجوز از شورای نظارت بر نشریات دانشگاه نمود.
طی حکمی از سوی محمدحسین ساعی رییس دانشگاه سوره، مهدی محمدی به عنوان مدیر گروه صنایع دستی، هنر اسلامی و کتابت و نگارگری منصوب شد.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره، طی اطلاعیه ای از دانشجویان، دانش آموختگان، استادان، اعضای هیأت علمی، مدیران و معاونین دانشگاه، به منظور کمک و یاری رساندن به همنوعان در این شرایط بحرانی، دعوت به همیاری نمود.
مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری، دسترسی به مقالات علمی فارسی، انگلیسی و عربی و همچنین مقالات نشریات و کنفرانس ها در پایگاه های اطلاعات علمی مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری را تا پایان اردیبهشت ۹۹ رایگان اعلام کرد.
معاونت دانشجویی و فرهنگی دانشگاه سوره طی اطلاعیه ای از دانشجویان، همکاران و استادان مومن و روزه دار، به منظور شرکت در آیین ترتیل قرآن کریم به صورت مجازی، دعوت نمود.
نمایش آثار فرهنگی_هنری دانشجویان و اساتید دانشگاه سوره (نمایشگاه مجازی)
  • تعداد رکوردها : 3054