کد خبر : 222455
تاریخ انتشار : 19 مهر 1396 12:54
تعداد بازدید : 614

فراخوان دومین جشنواره ملی نقاشی آیات منتشر شد

مدیرکل فرهنگ و ارشاد استان گلستان از برگزاری دومین جشنواره ملی آیات در استان خبر داد و گفت: استان گلستان سال جاری میزبان دومین جشنواره ملی آیات با موضوع نقاشی است.
به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان، حجت الاسلام علی اصغر فضیلت در سومین جلسه شورای قرآنی گلستان اظهار کرد: گلستان سال ٩٣ میزبانی جشنواره آیات با موضوع تئاتر را بر عهده داشته است.
وی بابیان اینکه جشنواره آیات رویدادی فرهنگی و هنری با محوریت قرآن و عترت است، افزود: تولید آثار فاخر و ارزشمند در حوزه قرآن و عترت و نشر آن، توسعه و ترویج هنرهای قرآنی و عترتی در حوزه ملی و بین المللی، ارتقا همه جانبه و توسعه پایدار هنرهای حوزه قرآن و عترت از طریق ایجاد فضای رقابتی از اهداف جشنواره به شمار می رود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد گلستان ادامه داد: زمینه سازی برای تعامل، تبادل و انتقال تجربه بین شرکت کنندگان در گستره ملی، نمایش و چاپ آثار برای ترغیب و تشویق هنرمندان و حمایت از هنرمندان برای خلق آثار هنری متناسب و درخورشان، از دیگر اهداف جشنواره ملی نقاشی آیات است.
حجت الاسلام فضیلت در خاتمه یادآور شد: به زودی فراخوان دومین جشنواره ملی آیات با موضوع نقاشی در گلستان منتشر خواهد شد تا علاقه مندان به این حوزه آثار خود را به دبیرخانه ارسال کنند.
متن فراخوان


نظر شمانمایش غیر عمومی
تصویر امنیتی :